Ana sayfa ÜrünlerVakum Kurutma Makinesi

FD Çok Fonksiyonlu Vakumlu Dondurarak Kurutma Makinesi / Gıda Dondurarak Kurutma Makinesi (Ücretsiz alüminyum folyo çanta!)

Sertifika
Çin Changzhou Welldone Machinery Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Changzhou Welldone Machinery Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kurutma makinesi ve kırma makinesi iyi çalışıyor, WELLDONE !!

—— Byung Yun Ha

Tüm sprey kurutucu, tepsi kurutucu, konik vakum kurutucu ve çift vidalı karıştırıcı nitelikli, onlardan memnunum, yakında diğer bazı ekipmanları arayacak

—— Manoel

Hem kalite hem de servis harika, güvenilir bir arkadaşsınız.

—— George Clemente

Ben sohbet şimdi

FD Çok Fonksiyonlu Vakumlu Dondurarak Kurutma Makinesi / Gıda Dondurarak Kurutma Makinesi (Ücretsiz alüminyum folyo çanta!)

FD Çok Fonksiyonlu Vakumlu Dondurarak Kurutma Makinesi / Gıda Dondurarak Kurutma Makinesi (Ücretsiz alüminyum folyo çanta!)
FD Multifunctional Vacuum Freeze Drying Machine /Food Freeze Dryer Machine(Free aluminum foil bag!)

Büyük resim :  FD Çok Fonksiyonlu Vakumlu Dondurarak Kurutma Makinesi / Gıda Dondurarak Kurutma Makinesi (Ücretsiz alüminyum folyo çanta!)

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: WELLDONE
Sertifika: CE, ISO 9001: 2008, ISO 10004
Model numarası: FD(1-200)
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: 9900 USD to 250,000 USD
Ambalaj bilgileri: Ahşap Kasa + Plastik Film + Çelik Çerçeve
Teslim süresi: 30-60İş Günü
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10 Takım/Ay

FD Çok Fonksiyonlu Vakumlu Dondurarak Kurutma Makinesi / Gıda Dondurarak Kurutma Makinesi (Ücretsiz alüminyum folyo çanta!)

Açıklama
Voltaj: 110V/220V/380V/415V/480V Hertz: 50Hz, 60Hz
Malzeme: CS/SUS304/SUS316L/Titanyum Kontrol Yolu: Düğme/Dokunmatik Ekran/Uzaktan Kumanda
Anma gücü: 6KW-90KW

 
FD Çok Fonksiyonlu Vakumlu Dondurarak Kurutma Makinesi / Gıda Dondurarak Kurutma Makinesi (Ücretsiz alüminyum folyo çanta!) 0

ilkesi FD Çok Fonksiyonlu Vakumlu Dondurarak Kurutma Makinesi / Gıda Dondurarak Kurutma Makinesi

Başlattıktan sonra malzemeleri malzeme kutusuna dondurulmak üzere koyun Malzemelerin dondurulma işlemi Bir yandan vakum sistemi vakumlayarak suyun bir kısmını alır;Öte yandan, malzeme dondurulduğunda, bazı moleküllerde bulunan su, donma için malzemenin yüzeyine boşaltılır. Donma gereksinimleri karşılandıktan sonra, malzeme ısıtma sistemi tarafından ısıtılır ve kurutulur ve içindeki su, malzeme dondurarak kurutma gerekliliklerini karşılamak için vakumlama ile dondurulmak üzere dondurma yakalama tankına getirilir.

 

Dondurarak kurutma, süblimasyon yoluyla donmuş biyolojik ürünlerden su veya diğer çözücülerin uzaklaştırılması sürecini ifade eder.Süblimleşme, kuru buz gibi su gibi bir çözücünün sıvı halden geçmeden doğrudan katı halden gaz haline geçtiği süreci ifade eder.Dondurarak kurutma ile elde edilen ürüne liyofilizatör, bu işleme ise liyofilizasyon adı verilir.
 
Geleneksel kurutma, malzemenin büzülmesine neden olur ve hücreleri yok eder.Dondurarak kurutma sırasında, katı bileşenler konumunda katı buz tarafından desteklendiğinden numunenin yapısı zarar görmeyecektir.Buz süblimleştiğinde kuru kalıntı malzemede gözenekler bırakır.Bu sayede ürünün biyolojik ve kimyasal yapısı ile aktivitesi bütünlüğü korunur.
 
 

Uygulama FD Çok Fonksiyonlu Vakumlu Dondurarak Kurutma Makinesi / Gıda Dondurarak Kurutma Makinesi

FD Çok Fonksiyonlu Vakumlu Dondurarak Kurutma Makinesi / Gıda Dondurarak Kurutma Makinesi (Ücretsiz alüminyum folyo çanta!) 1

 

Avantajları FD Çok Fonksiyonlu Vakumlu Dondurarak Kurutma Makinesi / Gıda Dondurarak Kurutma Makinesi

1, Dondurarak kurutma düşük sıcaklıkta gerçekleştirilir, bu nedenle özellikle ısıya duyarlı birçok madde için uygundur. Örneğin, proteinler ve mikroorganizmalar biyolojik canlılığını denatüre etmez veya kaybetmez Bu nedenle, tıpta yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2, Düşük sıcaklıkta kuruturken, malzemedeki bazı uçucu bileşenlerin kaybı çok küçüktür, bu da bazı kimyasal ürünlerin, ilaçların ve gıdaların kurutulması için uygundur.
 
3, Dondurarak kurutma işleminde, mikroorganizmaların büyümesi ve enzimlerin etkisi gerçekleştirilemez, bu nedenle orijinal seks kıyafeti korunabilir.
 
4, donmuş halde kurutulduğu için hacim neredeyse değişmez, orijinal yapı korunur ve konsantrasyon olayı meydana gelmez.
 
5, Kurutulmuş malzeme gevşek, gözenekli ve süngerimsidir.Su ilave edildikten sonra hızla ve tamamen çözülür ve neredeyse anında orijinal özelliklerini geri kazanır.
 
6, Kurutma vakum altında yapıldığından ve az oksijen bulunduğundan, bazı kolay oksitlenen maddeler korunur.
 
7, Kurutma,% 95-99'dan fazla suyu çıkarabilir, böylece kurutulmuş ürünler bozulmadan uzun süre korunabilir.
 
Bu nedenle dondurarak kurutma, ilaç endüstrisinde, gıda endüstrisinde, bilimsel araştırmalarda ve diğer bölümlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
 
FD Çok Fonksiyonlu Vakumlu Dondurarak Kurutma Makinesi / Gıda Dondurarak Kurutma Makinesi (Ücretsiz alüminyum folyo çanta!) 2

İletişim bilgileri
Changzhou Welldone Machinery Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: admin

Tel: +8615895071546

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)